Meble kuchenne Augustów - Meble kuchenne Suwałki

meble kuchenne Adam Wojtach

 Augustów  ul. Tytoniowa 7  tel. 604-181-562 

ostatnia deska ratunku   

 

 

Home
Zabudowy
Nowoczesne
Klasyczne
Tanie meble
Szafki Kuchenne
Na zamowienie
Stolarz
Kuchnie Augustów
Kuchnie Augustów
Kuchnie Suwałki
Meble kuchenne
Meble szafy wnękowe
Szafy przesuwane
Szafy do zabudowy
Szafy na wymiar

 

 

Ani Chińskie, ni zamorskie, jeno nasze – meble Polskie.

Szybko, tanio i dokładnie – kuchnie, szafy – bardzo ładne.

Jeśli żony nie chcesz zguby, wartko kuchnię rychtuj luby!

By ostało coś w portfelu –  zadzwoń do nas, przyjacielu!

 

 

Firma „ Usługi stolarskie -Wojtach Adam  „ istnieje od 11 lat.  Pracuję w tym zawodzie 23 lata . Moim marzeniem było stworzenie zakładu ,który  sprostałby  wymaganiom wszystkich klientów. Staramy się aby nasze kuchnie były funkcjonalne, praktyczne i. Wysoką jakoś naszych kuchni uzyskujemy dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn oraz doświadczeniu pracowników.   Jesteśmy otwarci na wszelkie nowinki w meblarstwie , które pozwalają podwyższyć jakość naszej produkcji. Dzięki szerokiej ofercie materiałów i współpracy z naszymi dostawcami gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów i terminowość wykonywanych usług .

Staramy się dopasować wymagania  klientów do zasobów finansowych .

 

 

Kuchnia jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu. Właściwie dobrane meble kuchenne sprawią, że przygotowywanie posiłków będzie wygodne i przyjemne a utrzymanie czystości łatwe. Należy zwrócić uwagę co powinno być punktem centralnym skupiającym uwagę oraz starannie dobrać kolorystykę do danego stylu i tonu. Wszystkie elementy powinny komponować się w całość od szafek przez pulpit, sprzęt AGD, kolor ścian na dodatkach i ozdobach kończąc.

Z kupnem kuchni jest podobnie jak z kupnem samochodu, robimy to z pobudek funkcjonalnych, ale w gruncie rzeczy walory estetyczne w końcu biorą górę. Na co więc zwrócić uwagę?

 No cóż, jeśli chodzi o funkcjonalność to stolarz lub projektanta może służyć tu radą. Najważniejsze jest takie usytuowanie szafek by wokół zlewu, lodówki czy kuchenki była przestrzeń wystarczająca na wygodną pracę. Najlepiej jest rozmieścić te elementy w trójkąt by poszczególne prace i funkcje, jakie wykonujemy w kuchni nie kolidowały z sobą. Szafki należy tak dobierać by pozwalały nam na łatwy dostęp do schowanych tam artykułów jednocześnie by wykorzystać ich przestrzeń wewnętrzną maksymalnie. Pozwoli nam to zaoszczędzić czas na szukanie artykułów i przyborów, na przygotowywanie posiłków i na sprzątanie. Ktoś powie, no dobrze nawet jak zaoszczędzę te 5-10 minut dziennie to czy warto? Te 5-10 minut dziennie, 365 dni w roku przez następne 15-25 lat uzbiera się do imponujących wymiarów.

 Jeśli chodzi o walory estetyczne nie ma złotego sposobu. Najważniejsze by wiedzieć, co nam się podoba – jest tyle styli - by umieć określić cechy i walory, by je nazwać. Należy też umieć iść na kompromis, może się nam podobać wiele elementów, ale nie wszystko będzie pasować do siebie. Dla spójności stylowej trzeba być gotowym do wyrzeczeń. Ale najważniejsze jest mieć cały czas na uwadze punkt wyjściowy, czyli naszą kuchnię, rozmiary, gabaryty, warunki oświetleniowe i kolorystyczne, wszelkie zalety, które chcemy wyeksponować i wady które chcemy ukryć.

Pracuję jako stolarz już ponad 23 lat, jak policzyłem, w tym czasie zainstalowałem ponad 2400 kuchni, w najróżniejszych stylach. Liczba dość imponująca gdybym miał choć jedno zdjęcie każdej z nich i gdyby oglądający poświecił tylko 10 sekund na każdą, obejrzenie wszystkich zajęłoby prawie 7 godzin. Jeśli zainteresowałeś się tą stroną i doczytałeś cierpliwie do tego akapitu zgaduje, że rozważasz możliwość zamówienia kuchni na wymiar i zapewne zastanawiasz się jak znaleźć dobrego, doświadczonego stolarza. Kiedyś spotkałem się z reklamą podwarszawskiego stolarza, który twierdził, że absolutnie wszystkie jego kuchnie zostały wykonane po mistrzowsku. Ale co to znaczy po mistrzowsku? Który stolarz powie inaczej? Fachowość stolarza jest bardzo ważna, ale mało kto zdaje sprawę że tak naprawdę najwięcej zależy od nas samych. To klient podejmuje najważniejsze decyzje, stolarz jedynie może zasugerować, podpowiedzieć jakieś rozwiązania, których akurat ma niewspółmiernie więcej niż w przypadku aranżacji. W 60% ostateczny efekt zależy wyłącznie od klienta, więc trudno jest przypisać wszystkie zasługi sobie. Kiedy Ty przeczesujesz Internet w poszukiwaniu fachowca, fachowiec czeka na klienta z którym będzie można zrobić naprawdę coś ciekawego.

 

Obsługujemy Augustów, Suwalki,  Sejny, Lipsk, Suchowola, Dąbrowa Białostocka, Rajgród, Sztabin.

 

uslugi_stolarskie_wojtach@wp.pl

Augustów, Ełk, Suwałki, GrajewoOlecko, Sejny, Lipsk, Suchowola, Dąbrowa Białostocka, Rajgród, Sztabin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Home | Zabudowy | Nowoczesne | Klasyczne | Tanie meble | Szafki Kuchenne | Na zamowienie | Stolarz | Kuchnie Augustów | Kuchnie Augustów | Kuchnie Suwałki | Meble kuchenne | Meble szafy wnękowe | Szafy przesuwane | Szafy do zabudowy | Szafy na wymiar