Szafy na wymiar Augustów - Szafy na wymiar Suwałki

szafy na wymiar Adam Wojtach

 Augustów  ul. Tytoniowa 7  tel. 604-181-562 

ostatnia deska ratunku   

 

 

Home
Zabudowy
Nowoczesne
Klasyczne
Tanie meble
Szafki Kuchenne
Na zamowienie
Stolarz
Kuchnie Augustów
Kuchnie Augustów
Kuchnie Suwałki
Meble kuchenne
Meble szafy wnękowe
Szafy przesuwane
Szafy do zabudowy
Szafy na wymiar

 

Ani Chińskie, ni zamorskie, jeno nasze – meble Polskie.

Szybko, tanio i dokładnie – kuchnie, szafy – bardzo ładne.

Jeśli żony nie chcesz zguby, wartko kuchnię rychtuj luby!

By ostało coś w portfelu –  zadzwoń do nas, przyjacielu!

 

 

Firma „ Usługi stolarskie -Wojtach Adam  „ istnieje od 11 lat.  Pracuję w tym zawodzie 23 lata . Moim marzeniem było stworzenie zakładu ,który  sprostałby  wymaganiom wszystkich klientów. Staramy się aby nasze kuchnie były funkcjonalne, praktyczne i. Wysoką jakoś naszych kuchni uzyskujemy dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn oraz doświadczeniu pracowników.   Jesteśmy otwarci na wszelkie nowinki w meblarstwie , które pozwalają podwyższyć jakość naszej produkcji. Dzięki szerokiej ofercie materiałów i współpracy z naszymi dostawcami gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów i terminowość wykonywanych usług .

Staramy się dopasować wymagania  klientów do zasobów finansowych .

 

W ostatnim czasie ogromnym powodzeniem cieszą się zabudowy wnękowe i szafy przesuwne,  u podstawy tego fenomenu leży  koncept przestrzenno-wypełnieniowy. Maksymalne wykorzystanie przestrzeni i jak to powiedziała jedna moja klientka: „ . . .w takiej szafie, to porządek utrzymuję się sam. . .” Bardzo często mamy do czynienia z różnymi ograniczeniami przestrzennymi, szafy przesuwne pozwalają nam na sprostanie tym wyzwaniom a jednocześnie w nowoczesny i estetyczny sposób zagospodarowują przestrzeń wnęki, garderoby czy przedpokoju. Pozwalają na łatwy i szybki dostęp oraz uporządkowanie naszej garderoby, pościeli czy innych artykułów. Szafy na wymiar pozwalają wykorzystać przestrzeń bez poczucia zbędnego przesycenia czy zagracenia. Zarówno szafy na zamówienie jak też inne meble na zamówienie pozwalają na bardzie efektywne wykorzystanie każdej możliwej przestrzeni.

 

Obsługujemy Augustów, Suwalki,  Sejny, Lipsk, Suchowola, Dąbrowa Białostocka, Rajgród, Sztabin.

 

uslugi_stolarskie_wojtach@wp.pl

Augustów, Ełk, Suwałki, GrajewoOlecko, Sejny, Lipsk, Suchowola, Dąbrowa Białostocka, Rajgród, Sztabin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracuję jako stolarz już ponad 23 lat, jak policzyłem, w tym czasie zainstalowałem ponad 2400 kuchni, w najróżniejszych stylach. Liczba dość imponująca gdybym miał choć jedno zdjęcie każdej z nich i gdyby oglądający poświecił tylko 10 sekund na każdą, obejrzenie wszystkich zajęłoby prawie 7 godzin. Jeśli zainteresowałeś się tą stroną i doczytałeś cierpliwie do tego akapitu zgaduje, że rozważasz możliwość zamówienia kuchni na wymiar i zapewne zastanawiasz się jak znaleźć dobrego, doświadczonego stolarza. Kiedyś spotkałem się z reklamą podwarszawskiego stolarza, który twierdził, że absolutnie wszystkie jego kuchnie zostały wykonane po mistrzowsku. Ale co to znaczy po mistrzowsku? Który stolarz powie inaczej? Fachowość stolarza jest bardzo ważna, ale mało kto zdaje sprawę że tak naprawdę najwięcej zależy od nas samych. To klient podejmuje najważniejsze decyzje, stolarz jedynie może zasugerować, podpowiedzieć jakieś rozwiązania, których akurat ma niewspółmiernie więcej niż w przypadku aranżacji. W 60% ostateczny efekt zależy wyłącznie od klienta, więc trudno jest przypisać wszystkie zasługi sobie. Kiedy Ty przeczesujesz Internet w poszukiwaniu fachowca, fachowiec czeka na klienta z którym będzie można zrobić naprawdę coś ciekawego.

 

Obsługujemy Augustów, Ełk, Suwałki, Grajewo,  Olecko, Sejny, Lipsk, Suchowola, Dąbrowa Białostocka, Rajgród, Sztabin.

Home | Zabudowy | Nowoczesne | Klasyczne | Tanie meble | Szafki Kuchenne | Na zamowienie | Stolarz | Kuchnie Augustów | Kuchnie Augustów | Kuchnie Suwałki | Meble kuchenne | Meble szafy wnękowe | Szafy przesuwane | Szafy do zabudowy | Szafy na wymiar